Una dieta para perder peso en pocos días (según la nutricionista de moda)

Amanda Hamilton, Britanya Adaları'nda oldukça iyi bir kişiliktir ve son yıllarda çeşitli diyetler yoluyla yemek yeme konusunda bir referans haline gelmiştir.


Merhaba yaz, merhaba, zayıflama diyetleri? Artık güneş ışınlarının başımıza pişmanlık duymadığını fark ettik, bir yıl daha bikini operasyonuna başlamak için çok geç olduğunu fark ettik. Ayrıca mucize diyetler üzerine makaleler okuyarak hangisini seçeceğimizi bilmiyoruz ve çok mantıklı bir şekilde kendimizi biraz daha iyi yemek ve biraz daha az içmekle sınırlıyoruz. Bazı şeyleri açıklığa kavuşturmak (veya biraz daha kafa karışıklığı eklemek için, kim bilir), Kate Moss gibi yıldız beslenme uzmanı Amanda Hamilton kendi haftalık kilo verme planını tasarladı. Hamilton, son yıllarda diyet ve kilo verme üzerine birkaç kitap yayınlamış olmasına rağmen, diğer nedenlerin yanı sıra, sunum yapan kariyeriyle Birleşik Krallık'ta ünlüdür. En sonuncusu 'Ye, Hızlı, Zayıf: İnanılmaz Kilo Kaybı ve Optimum Sağlık için Yaşam Değiştiren Oruç Diyeti' (Watking Publishing), oruç tutmayı sonraki bakımla karıştırmak için son zamanlarda yapılan pek çok diyet gibi savunuculuğunu yapıyor. 'The Daily Mail'in sayfalarında açıklanan son formülü, beklediğinizden çok daha çeşitlidir ve tartışmalı detoks söylemine dayanmasına rağmen, öncelikle hızlı kilo vermeyi amaçlamaktadır. Spesifik olarak, ortalama bir kadın için haftada iki kilo, sadece yaza hazırlanmak için yeterli. Beslenme uzmanı, oruç diyetini Hindistan'a yaptığı bir gezide keşfetti: Hızlıca altı kilo vermeyi başardı İskoç hükümetine tavsiyelerde bulunan beslenme uzmanı, her zaman aklımızda tutmamız gereken şeylerin arasında günden güne bol su ve çay içip gitmek olduğunu hatırlıyor. öğleden sonra ikiden sonra kahve tamamen. Ayrıca, yüksek pektin ve lif seviyeleri sindirimi kolaylaştırdığı ve mide ekşimesini önlediği için her zaman yanınızda bir muz bulundurun. Yazarın İngilizce gazetesinde açıkladığı gibi uymamız gereken üç kural var: mideyi diyetimizden tahriş eden yiyecekleri çıkarın, iyi sindirimi teşvik eden yiyeceklere (muz veya kuşkonmaz gibi) odaklanın ve son olarak kalmaya çalışın. şeker ve karbonhidratlardan uzak. Hamilton, 'Ekspres'te Hindistan'a yaptığı bir seyahatte oruç diyetiyle karşılaştığını hatırladı: Hızlı bir şekilde altı kilo vermeyi başardı. "Genel olarak, endüstri sizi diyet yapmaya devam ettirmek için tasarlanmıştır" diye açıkladı. "Ancak kalori kısıtlaması uzun vadeli kilo alımına neden olabilir." Buna ek olarak, vücut hiçbir zaman tam olarak tatmin olmadığından ve mide tarafından sentezlenen bir hormon olan grelin seviyeleri fırladığından, geleneksel diyetler sizi önerdiğinden daha acıktırır. Beslenme uzmanına göre bu haftalık diyet hızlı kilo vermemizi sağlayabilir.

Birinci gün

Kahvaltı: İki büyük çorba kaşığı çilek, yarım muz, büyük bir bardak doğal yoğurt ve bir çorba kaşığı glütensiz yulaf ezmesi içeren yulaf ezmeli smoothie. Yiyecek: dilimlenmiş kuşkonmaz ve peynir salatası. Ara öğün: elma ve bir avuç ceviz. Akşam yemeği: Cajun tavuğu ve lahana salatası.

İkinci gün

Kahvaltı: avokado ve muzlu smoothie (küçük bir avokado, küçük bir elma, yarım bardak doğal yoğurt ve bir çorba kaşığı doğal organik vanilya özü). Yiyecek: tavuk, közlenmiş biber, beyaz peynir ve ıspanak. Atıştırmalık: havuçlu kek ve 'enerji topları'. Akşam yemeği: tavuk ve sebze karışımı. Yüksek pektin ve lif seviyeleri sindirimi kolaylaştırdığı ve mide ekşimesini önlediği için her zaman yanınızda bir muz bulundurmalısınız.

Üçüncü gün

Kahvaltı: yaban mersini, yulaf ezmesi ve muzlu smoothie (küçük bir muz, 35 gram yaban mersini, bir tutam doğal yoğurt ve bir çorba kaşığı glütensiz yulaf). Yiyecek: sebze karıştırmalı artık tavuk. Atıştırmalık: bir bardak yağsız veya doğal Yunan yoğurdu. Akşam yemeği: patlıcan, domates ve yulaf ezmeli çörek.

Dördüncü gün

Kahvaltı: muz, fındık ezmesi ve tarçınlı smoothie (bir küçük muz, bir büyük çorba kaşığı fındık ezmesi, bir küçük çorba kaşığı tarçın ve yarım bardak yoğurt). Yiyecek: beyaz ceviz salatası. Atıştırmalık: havuçlu kek ve 'enerji toplarının' zorlukları. Akşam yemeği: kırmızı biber.

Beşinci gün

Kahvaltı: protein püresi (yarım bardak çilek, küçük bir muz, limon ve yarım bardak soya peyniri). Yemek: kalan biber. Atıştırmalık: yulaf keki içinde glütensiz sardalye. Akşam yemeği: düşük karbonhidratlı karnabahar pizza.

Altıncı gün

Kahvaltı: tarçın ve ceviz ile karamelize elmalı glutensiz yulaf ezmesi kreması. Öğle yemeği: domatesli fasulye çorbası. Caprice: bir kadeh şarap. Akşam yemeği: biber dolması ile marine edilmiş somon. Geleneksel diyetler, vücut asla tam olarak tatmin olmadığından, sizi daha fazla acıktırır.

Yedinci Gün

Kahvaltı: somon füme omlet. Yiyecek: sebzeli pişmiş et. Caprice: muzlu krep. Akşam yemeği: Tay çorbası.

Yorum Gönder

0 Yorumlar